Konto

Witaj, Gościu.
Zaloguj się, lub Zarejestruj.
 
 
 
Zapomniałeś hasła?

O nas:

• Regulamin

• Discord

• Kanał Youtube

• Administracja

• Historia społeczności

• Archiwum LU-DM


VC:MP / LU:

• Klany / Gangi

• Turnieje

Download VC:MP

• Download LU

Trochę o GTA Connected

rww · 1219

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rww

  • Honorowi
  • Szuja
  • **
    • Wiadomości: 32
dnia: 17 Kwiecień 2022, 19:30:27
Cytat: Piterus
Jest jeszcze GTA Connected, ale nie mam pojęcia co tam się dzieje, Rww wie więcej.

Dzisiaj się trochę wypowiem o tym dziwnym multi. Nie jest on ani dobry, ale nie jest też zły. Bardzo zależy, co mamy na myśli, pisząc o nim.

Cytat: KarnyBanan
GTA Connected to jest rewolucja na scenie która powróci dawne czasy

O samym multi możliwe już słyszeliście, główne złe rzeczy, hehe :D Ale od początku marca, zacząłem sobie portować serwer LU-DM. Tak po prostu, wziąłem się i do tej pory wydałem kilkanaście aktualizacji mojego serwera. Chociaż pierwsze były bardziej, aby samo multi działało poprawnie, niż dodawanie jakiś komend czy coś (dodawanie listy graczy, spawnów, itd... wszystko trzeba samemu).

Wybrałem sobie GTA III. Jest to chyba najlepsza gra, do robienia serwera dla tego multi. Pozostałe gry (powiedzmy Vice City może aż tak nie nie) są niestabilne. San Andreas to wgl, robione z niechęci tak trochę tam. Aczkolwiek, jakoś mnie to nie dziwi, konkurencja do SA jest daleko do przodu i raczej prędko,, a sądzę, że nawet nigdy się to nie zmieni. IV na Connected to koszmar, nawet tam nie wchodze. Więcej crashy, niż gry, a synchronizacja chyba przechodzi przez funkcje random. Gorsze były tylko pierwsze testy LH:MP, jeśli jeszcze je ktoś pamięta. III jest całkiem na poziomie LU. Po za kilkoma wadami, ale ma też swoje zalety nad LU. Na GTAC praktycznie nie ma crashy, w przeciwieństwie do LU. Za to LU ma bardziej zoptymalizowany system przesyłania pakietów. Niesamowicie irytującą rzeczą na GTAC jest chat, którego nie można skonfigurować. Jedynym pocieszeniem, w kolejnej wersji GTAC ma się on kompletnie zmienić. Nie będzie znikał i będzie ładniej wyglądał. Skryptowanie na GTAC jest trudniejsze, ale daje więcej możliwości, chociaż zdażają się sytuację, że brakuje mi czegoś z LU. Na razie chyba były to 2 funkcje. Za to jest sporo innych, których nie ma na LU.

GTAConnected kojarzy wam się z NPC? Tutaj nie planuje ich włączyć, cusz, dla mnie są zbyt zbugowane, celuje w port 1:1 serwera LU. Wiem też, ze Mex pracuje nad poprawą synchronizacji NPC, póki co, chyba tylko w Vice City.

Na początku mieliśmy trochę problemy z synchronizacją strzelania itd... ale po paru poprawkach, na tą chwilę jest całkiem okej. Wiadomo, w biegu trzeba strzelać trochę przed gracza, ale cały czas pracują nad tym multi, może się coś zmieni w przyszłości na lepsze? Synchronizacja pojazdów jest spoko, Stoku nawet stwierdził, że łatwiej się utrzymać na dachu pojazdu, niż na LU.

Sam serwer nie nazywa się, jak wszystkie nasze pozostałe serwery - Irrelevant III Server, w skrócie IS. Ma też osobny kanał dla discorda, ale jeżeli projekt wypali, to pod swoją nazwą przejdzie na discorda LU-DM. Na razie to są tylko testy 4fun.
Discord IS: https://discord.gg/MsPPZ5uV4X

W najbliższym czasię będę chciał dodać transporty i powoli jakieś podstawowe komendy admina, jak wszystko wypali, to zacznę pracę nad kontami i pomału wszystko. Na pewno będę pisał o spontanicznych testach i zapraszał wszystkich chętnych. GTAConnected można pobrać stąd: https://gtaconnected.com/downloads/

Na wejściu polecam w przeglądarce serwerów wejść w "Tools" -> "Launcher Settings" -> "Display" i wyłączyć "Automatic Aspect Ratio". Z pewnością będzie się wam lepiej strzełało. Z włączonym jest celownik przesunięty względem lecących pocisków i trzeba celować z boku.

Czy GTAConnected będzie rewolucją? Nie. Ale pobawić się tam można. ;)


Cytat: Piterus
Najlepsze życzenia z okazji świąt Wielkanocnych. Dobrze spędzonego czasu w spokoju dla was i waszych bliskich oraz pokoju, którego szczególnie dziś świat tak bardzo potrzebuje 🫒
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2022, 19:35:59 wysłana przez rww »



Stoku

  • Honorowi
  • Nikt Specjalny
  • **
    • Wiadomości: 9
  • Liberty City Killers
Odpowiedź #1 dnia: 30 Kwiecień 2022, 22:28:31
Działamy! ;)



 


Zaprzyjaźnione projekty

DS KlanLCK ClanGTA3 OnlineKącik NCFerex Blog • Seedu • PitStop • ermaccer •
Powered by EzPortal