Konto

Witaj, Gościu.
Zaloguj się, lub Zarejestruj.
 
 
 
Zapomniałeś hasła?

O nas:

• Regulamin

• Discord

• Kanał Youtube

• Administracja

• Historia społeczności

• Archiwum LU-DM


VC:MP / LU:

• Klany / Gangi

• Turnieje

Download VC:MP

• Download LU

MC-DM online / LU-DM Day 2 / Inne

rww · 1826

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rww

  • Honorowi
  • Szuja
  • **
    • Wiadomości: 32
dnia: 10 Sierpień 2021, 13:15:17
Witam was w 10'ty sierpniowy dzień, 21 roku, 21 wieku. Ostatni miesiąc był dla mnie bardzo aktywny, na komputer jak podchodziłem, to jedynie chwilkę pograć w RDR2, ew. przelew zrobić, także pewne rzeczy zostały zaniedbane tutaj. Od ostatniego njusa, trochę się działo, mimo że mamy status raczej mało aktywnej społeczności.

Po pierwsze, serwer MC-DM już działa. IP serwera się zmieniło, oto nowe: 54.38.49.205:16346 . Gdyby ktoś nowy chciał zagrać, proszę o kontakt ze mną, Kuniem lub TheMaychalPL. Najlepiej poprzez naszego Discorda.
Dlaczego MC-DM upadło na miesiąc? Otóz mądry rww, czyli ja... opłaciłem host (no i znowu niepoprawnie złożone zdanie), ale zapomniałem przedłużyć na kolejny miesiąc. Hosting też widze jest na tyle profesjonalny, że nie dostałem żadnego emaila, że się kończy okres + mało kto z nas tam gra = nikt w sumie się nie przejmował, co się z tym serwerem dzieje. Tak, profesjonalizm 100% z obu stron. W każdym razie w połowie lipca Kunio napisał do mnie, że nie może odpalić MC-DM, że w portfelu jest 30zł, a serwera nie ma. Ja wiedziałem, że mam dużo na głowie, także od razu ustaliliśmy, że zajmiemy się tym po spotkaniu LU-DM. Tak też się stało, wszystkie pluginy zostały zaktualizowane, również silnik serwera. I finalnie z tymczasowego bukkita przeszliśmy na Paper 1.17.1, bo już wydali.

Kolejna ważna sprawa, w lipcu zmienił się skład zarządu LU-DM. Waluta odszedł z naszej społeczności oraz klanu LCK, z czego wyszla trochę drama, ale jego decyzja. Moim zdaniem, mógł powiedzieć prosto w twarz ocb, ale jak uważa, życzę wszystkiego dobrego.
Ja za to, zrobiłem wątek, żeby awansować Stoka na Głównego Administratora - jakby nie patrzeć, on teraz zastępuje Xenona. A to oznacza, że wszelkie sprawy techniczne z serwerami można zgłaszać do mnie, do Stoka lub ew. Kunia... Dobra, tylko że po awansie Stoka, okazuje się, że mamy samych Głównych Administratórów. Zasugerowałem, aby moderatorem społeczności oraz głównym adminem MC-DM został... TheMaychalPL. W sumie moderował już w przeszłości LU-DM w 2015 roku, także mimo małej ostatnio aktywności, nie jest on tu świeżą postacią i większość go kojarzy. Po za tym, chyba z całej społeczności, jest najbardziej aktywny w Minecrafcie, najbardziej ogarnia ostatnie aktualizacje i ogólnie chyba najbardziej ma chęć tam grać. Liczę, że zorganizuje tam mini event :>

Razem z LCK, bo przeciez LU-DM i LCK to połączone siły niczym LU i VC-MP... nie no, tak na serio, ja i Stoku ostatnio trochę testowaliśmy basemode pod FiveM. Ogólnie myślimy, żeby tam coś fajnego stworzyć, tylko problem jest taki, że ja od lipca piszę, że postawie tego FiveM-DM, a do tej pory tego nie zrobiłem. Na pewno będziemy chcieli kontynuować próby otworzenia serwera na tym multi, ale pewnie jeszcze to trochę czasu potrwa, nie jest to dla nas tak prosty multi jak LU czy VC-MP. Sporo rzeczy już ogarneliśmy, serwer pod basemode jest prawie stabilny.

Stoku tez ostatnio aktualizował pewne rzeczy na LCS-DM, myślę, że niebawem sam pewnie coś tam ruszę, chociaż doskonale wiem, że jak zacznę myśleć, ile tam jest do zrobienia, to poczuje znowu niechęć... Ale są rzeczy, które muszę w końcu zrobić - chociażby zsynchronizować dwie bazy danych, bo jest inna liczba kont przez głupi błąd w skrypcie. Tam też sporo poprawiłem przed kwietniowym eventem, na tyle, że serwer działa o wiele stabilniej. Będzie tylko lepiej, aczkolwiek czy będzie komu tam grać?

Pora chyba na najlepszą część tego njusa, czyli...

LU-DM Day 2

Tegoroczny LU-DM Day 2 odbył się w moim mieście, czyli w Warszawie. Spotkałem się najpierw z TheMaychalPL i od niego już prosto pojechaliśmy na Dw. Zachodni. Tam zgarneliśmy SirSer'a oraz Szacha. Pogoda była przecudowna, bo od samego rana do kolejnego dnia padał deszcz, jeszcze wszyscy po za mną byli bez kurtek. Zasugerowałem, aby podbić do lidla od razu zakupy zrobić, aby z głowy mieć - meldunek mieli dopiero o 15, a była 13. Zakupy zrobione, co by tu dalej robić, trudno, zaprosiłem ich do siebie, bo przeciez 2 godziny w aucie siedzieć nie będziemy. Trochę drętwo było, ale daliśmy radę, w międzyczasie Koteu wpadł, to się ciut poprawiło. Potem teleportacja na Dyrekcyjną, podzielilismy się na dwa auta. Podjeżdzam pod blok i tylko widzę dużą kałużę na całe skrzyżowanie, dla mnie wniosek prosty - nie wjeżdzam tam. Awaryjki i na środku ulicy wypakowali się, a ja zawróciłem, żeby odstawić furki.
Godzinę później, z YT już leci Bomba maratonik, w szklaneczkach whisky z kolaszką oraz lodem i tak jakoś czas leciał, czekająć na wieczór oraz Stoka i Krystianoo. Jakieś makaroniki się zamowiło, potem znowu do sklepu, w poszukiwaniu hotdoga w żabce, na 3 żabki na osiedlu, tylko 1 miała :D wracając z żabki, żauważyłem stojące jedyne w swoim rodzaju TWINGO STOKA. Od razu tryb patologia, zacząłem napierdalać mu po masce, terror i wieś XD przeparkował furke i można było zacząć ballin.

Stoku rozlał każdemu jakiś lewy bimberek niewiadomoego pochodzenia, całe szczęście nikt nie oślepł. Było to ok. 22, więc zaraz cisza nocna, patrząc po klatce, obok wszędzie wózki dla dzieci - wiadomo jak to się skończyło, jak każdy stracił trzeźwość. 22.30 pierwsze pukanie do drzwi, że to nie jest hotel itd... bla bla... trochę się ogarneliśmy, ale stwierdziłem, że u mnie na luzie będzie można przetrwać tą noc bez przypałowo, więc o 23 teleportacja do mnie.

Potem to już wiadomo jak to było :> Ale wiedziałem, że u mnie można, bo sąsiadów to ja nie bardzo mam, zresztą pytałem, nikt nic nie słyszał nawet, a ja dalej pamiętam jak na cały głos spiewaliśmy sto lat oraz "jebać vandiego". Muzyczka wiadomo jaka, tylko Vice City w tle mogło lecieć, coś tam z San Andreas też poleciało. Dużo beki, udany wieczór, oby więcej takich, szkoda tylko, że pogody nie było, to by się od razu ognisko zrobiło na podwórku, no ale trudno.

Następnego dnia,  wstałem, ogarnałem pokój, pozmywałem, zjadłem i wbijam do kryjówki LU-DM. Stoku tam w kuchni nakurwia kuchnie LCK, w głośnikach szmitek, za oknem robotnicy budujący bloki, wiec w sumie pasowało. Zebraliśmy się wszyscy, ustaliliśmy cele podrózy i pokolei zaliczaliśmy. Stoku kupił sobie gazetki na Zachodnim, potem pojechaliśmy na GUS do muzeum gier czy czegoś tam, nie chce mi się sprawdzać. W każdym razie kolejny tunel i znowu Stoku hajs wydaje. XD Kupił sobie 4 gierki na PS2, cena myślę spoko, bo tylko 100zł zapłacił. Następnie naszym celem był... Stadion Legii, Szachu bardzo chciał odwiedzić to miejsce, zrobił to co chciał zrobić i poszliśmy po chujowemu na Łazienki, tak idealnie, że nawet do nich nie weszliśmy - stamtąd od razu Krystianoo zaproponował, żeby iść do jakiegoś baru mlecznego, znaleźliśmy blisko jakiś Bambino? W sumie było okej, ale za ten brak toalety gwiazdka minus XD

Następnie napad na biedronke po piwa i na plaże pod Poniatowskim (przecież tam nie można pić XD). Chuj tam idziemy, rozlożyliśmy sobie kocyki, zaraz psy się zeszły, trochę z nimi pogadaliśmy i sobie poszli, gdzie tu takiej kulturalnej ekipie by mandacik dali za alko i to jeszcze smakowe. Potem szybka organizacja, do mnie na podwórko, ale po drodze na stacje, pod narodowym natkneliśmy się na WNR (Warsaw Night Racing). I kolejna godzina poszła na oglądanie furek sprowadzanych z Japonii i innych ciekawych miejsc.

Cyk, SKM do Ursusa, ja poszedłem ogarniać grilla a pozostali po zakupy.

Komarów było od zajebania, ale Mugga trochę pomogła nam przetrwać na moim podwórku, grill bardzo udany, każdy coś tam pojadł, była kulturka. Na koniec puściliśmy hymn Moro Clanu oraz zaczeliśmy czytać njusy Malibu Attacks Clanu. Ogólnie sporo beki.

Ostatni dzień - wbijam z Kotełem do kryjówki, chwilę później Maychal się też pojawił, zaczeliśmy sobie oglądać stare filmiki z LU-DM na TV. Potem szybka organizacja i robimy spota autami na tle pozostalości fabryk Ursusa - pewnie ostatnia taka okazja, zanim bloki tam postawią. Ostatnie pogadane i każdy pojechał w swoją stronę.

Podsumowując LU-DM Day, uważam, że sumarycznie wyszło lepiej, niż rok temu w Poznaniu, aczkolwiek, fajnie byłoby powtórzyć grilla nad rzeką, czego akurat tutaj nie mogliśmy zrobić. W następnym roku planujemy się spotkać we Wrocławiu, mi to akurat odpowiada, bo mam blisko rodzine, to pewnie też odwiedze ich przy okazji. Wiecej informacji na temat LU-DM Day 3 wkrótcę. Liczę, że za rok będzie jeszcze większa frekwencja.

Obecni: rww, Koteu, TheMaychalPL, SirSer, Szachu, Krystianoo, Stoku
Nieobecni: Kunio, Vandi, JarząbPL, Ferex








rww

  • Honorowi
  • Szuja
  • **
    • Wiadomości: 32
Odpowiedź #1 dnia: 10 Sierpień 2021, 13:36:35
W sumie jako beta tester VC-MP, mogłbym dopisać, co się dzieje tam, ale od nowego roku bez zmian, także dopisuje to w komenatrzu, a nie do njusa. Nie ma żadnych aktualizacji, nic ;) Mamy drugie LU po prostu, tylko stabilniejsze.



WACEK

  • Honorowi
  • Nikt Specjalny
  • **
    • Wiadomości: 3
Odpowiedź #2 dnia: 16 Wrzesień 2021, 23:24:11
Cytuj
Na koniec puściliśmy hymn Moro Clanu oraz zaczeliśmy czytać njusy Malibu Attacks Clanu. Ogólnie sporo beki.

W ogóle dziwni jesteście, co jest śmiesznego w hymnie MORO Clanu?



Piterus

  • Założyciele
  • Nikt Specjalny
  • ******
    • Wiadomości: 7
    • PitStop
Odpowiedź #3 dnia: 17 Wrzesień 2021, 11:08:51
Cytuj
Na koniec puściliśmy hymn Moro Clanu oraz zaczeliśmy czytać njusy Malibu Attacks Clanu. Ogólnie sporo beki.

W ogóle dziwni jesteście, co jest śmiesznego w hymnie MORO Clanu?
Nadinterpretacja trochę. Z resztą mamy 2021, powinieneś nabrać więcej dystansu do niektórych rzeczy.

VC:MP since 2012, LU-DM Team Owner, some other things also in the past.


WACEK

  • Honorowi
  • Nikt Specjalny
  • **
    • Wiadomości: 3
Odpowiedź #4 dnia: 17 Wrzesień 2021, 12:48:59
Piterus, no co? Mam nadzieje, że się chociaż dobrze bawili.
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2021, 12:50:57 wysłana przez WACEK »



rww

  • Honorowi
  • Szuja
  • **
    • Wiadomości: 32
Odpowiedź #5 dnia: 18 Wrzesień 2021, 20:43:52
I to jeszcze jak :D



 


Zaprzyjaźnione projekty

DS KlanLCK ClanGTA3 OnlineKącik NCFerex Blog • Seedu • PitStop • ermaccer •
Powered by EzPortal