Konto

Witaj, Gościu.
Zaloguj się, lub Zarejestruj.
 
 
 
Zapomniałeś hasła?

O nas:

• Regulamin

• Discord

• Kanał Youtube

• Administracja

• Historia społeczności

• Archiwum LU-DM


VC:MP / LU:

• Klany / Gangi

• Turnieje

Download VC:MP

• Download LU

GTA III oraz GTA Vice City i Windows 10...

rww · 772

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rww

  • Honorowi
  • Szuja
  • **
    • Wiadomości: 32
dnia: 04 Kwiecień 2021, 17:50:49

Grand Theft Auto VC requires at least DirectX Version 8.1 / Grand Theft Auto III requires at least DirectX Version 8.1

Kilka dni temu przerzuciłem się na Windowsa 10. Oczywiście, odpalając stare gierki, musiałem się natknąć na kilka problemów, między innymi z Vice City. Postanowiłem razem z Xenonem napisać, co można zrobić, aby uratować grę. Oba podpunkty dotyczą również gry na VC-MP 0.3z R2. Do gry na VC-MP 0.4 dotyczy tylko 1 punkt.

1. Włączyć DirectPlay.
Ten komputer > Odinstaluj lub zmień program > Programy i funkcje > Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows > włączyć Składniki starszej wersji lub Legacy Components.




2. Pobrać SilentPatch'a i wgrać go do folderu z GTA Vice City lub GTA III.
Silentpatch nie potrzebuje żadnego ASI Loadera, także wystarczy go tylko pobrać i wrzucić do folderu z grą. W moim przypadku, naprawia on wiele błędów, m.in. mogę wyjść z gry, bez używania ALT + CTRL + DELETE. W GTA III za to naprawia problem z niewidzialnymi opcjami w menu.
Dodatkowo, VC-MP 0.4 / LU 0.1.0.17 automatycznie odrzuci wczytanie pliczku, więc nie trzeba robić specjalnie drugiej kopii gry. Nie ma obaw do strachu, przed chwilą testowałem na LW.

W przypadku Vice City, nie wgrywamy folderu data z SilentPatch'a do gry - chyba że mamy kopie gry tylko pod singleplayer. Za to w III kopiujemy wszystko do folderu z grą.

Download GTA Vice City: Klik!

Download GTA III: Klik!
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2021, 18:28:51 wysłana przez rww »



 


Zaprzyjaźnione projekty

DS KlanLCK ClanGTA3 OnlineKącik NCFerex Blog • Seedu • PitStop • ermaccer •
Powered by EzPortal