LU-DM Team - Klasyki GTA w trybie Online

Ogólnie => Ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: rww w 21 Luty 2021, 14:16:55

Tytuł: Forum zostaje w pełni otwarte
Wiadomość wysłana przez: rww w 21 Luty 2021, 14:16:55
Tak, dzisiaj, czyli 21 lutego 2021 roku, otwieram forum LU-DM na SMF. Stronka jeszcze nie jest skończona, ale pomału będzie uzupełniana.

Dlaczego SMF? Po pierwsze, dla mnie coś nowego, nigdy nie miałem żadnego forum pod opieką na SMF. Druga sprawa, to podjebanie motywu z lck.gta3.pl (http://lck.gta3.pl), ale że LCK i LU-DM Team to jedna ekipa, więc nikt o to problemu nie ma  8) Spodobała mi się bardzo strona LCK, stwierdziłem, że zrobię podobną, ale lepsza  :) Ja tylko wspomniałem, że styl przerobię w kolory LU-DM i już na tą chwilę stronę wali oczojebitnym pomarańczowym.

Niebawem będę odtwarzał pewne bardzo ważne wątki, dla których jednak powinniście mieć konta, a czasem nawet napisać posta, mowa tu o chociażby wycinkach. Bo na discordzie to czasem trudno coś fajnego znaleźć, a na forum zawsze to łatwo szło.

Podsumowując luty, myślę że dla naszej społeczności to był duży krok do przodu, po tym jak zrobiliśmy jeszcze większy krok do tyłu. Teraz tylko do przodu, jakoś to będzie. Miłej niedzielki.
//rww
Tytuł: Odp: Forum zostaje w pełni otwarte
Wiadomość wysłana przez: Stoku w 21 Luty 2021, 17:17:54
W końcu, luksus forum  :)