This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Administracja LU-DM Team

rww

Założyciel LU-DM Team

Główny zarządca projektu. Cała infrastruktura techniczna serwerów, strony czy czegokolwiek tutaj leży w jego rękach. W wolnym czasie grafik, twórca modyfikacji GTA oraz filmików w podobnej tematyce. Beta tester VC:MP.

Piterus

Założyciel LU-DM Team

Współzałożyciel projektu, główny administrator, często człowiek od czarnej roboty. Zajmuje się tekstami na forum oraz reprezentowaniem społeczności na zewnątrz.

Xenon

Główny administrator LU-DM Team

Jedna z bardziej aktywnych postaci naszego zespołu. Bardzo dobrze radzi sobie z każdym rodzajem broni, co stawia go w czołówce polskich graczy ostatnich kilku lat. Od jakiegoś czasu jest także dużym wsparciem technicznym od konwertowania pojazdów po inne podobne.

Kunio

Główny administrator LU-DM Team

Jedna z najbardziej doświadczonych osób w społeczności pełniąca swoją rolę nienagannie od lat. Główny tłumacz komend i pochodnych na serwerze.

Vandi

Główny administrator LU-DM Team

Dołączył do ekipy jeszcze za czasów LU i jego szybki awans był strzałem w dziesiątkę. Aktywny, obyty w internetach, jedna z bardziej znanych osób w naszej społeczności. Również pomocny przy tłumaczeniach na serwerze.

Stoku

Administrator LU-DM Team

Wnosi sporo doświadczenia do naszej administracji. Świetny technik, twórca wielu serwerów zarówno teraz jak i w przeszłości. jak również beta tester różnych modów multi do GTA (m.in. VC-O oraz LU).

Waluta

Administrator LU-DM Team

Początkowo nie był związany z naszym serwerem, ba był na przeciwnym biegunie. Z czasem jednak stał się jedną z najaktywniejszych postaci tutaj, która chętnie angażuje się w organizacje jak i ogólnie w udział we wszelkich możliwych wydarzeniach.


[Byli członkowie administracji ekipy LU-DM]

 • WACEK (administrator),
 • TheMaychal (moderator),
 • Djwo (moderator),
 • HARDKOR (moderator),
 • Theremin (moderator),
 • eXe^ (główny administrator),
 • KarnyBanan (moderator),
 • Fox (administrator),
 • JarzabPL (moderator),
 • Cement (moderator),
 • Ferex (moderator),
 • VerC_Etti (administrator),
 • Genesis (administrator)

Honorowi

W swojej historii serwer doczekał się także kilku nieco bardziej zasłużonych z różnych względów osób. Przyjęło się, że na serwerze noszą oni rangę VIP. Z oczywistych względów lista ta, momentami pokrywa się z byłymi adminami, którzy po utracie swojego stanowiska, odejściu czy różnych innych przyczyn, zachowali część swoich praw.

eXe^ – Współzałożyciel projektu, główny admin, później także główny hoster. Mimo, że obecnie już tu nie wbija, to z racji za swoje zasługi dla tej społeczności, będzie miał tu dożywotnią rangę.

Genesis – Współtwórca poprzedniego forum. Bardzo pomocny wcześniej jak i teraz. Swojego czasu wniósł pojęcie szeroko pojętego adminowania na nowy poziom.

WACEK – Możliwe, że niewielu wie – WACEK był pierwszą osobą, która hostowała serwer na LU. Nikt nie wie czy serwer wgl by wystartował gdyby nie on. Później nasze drogi się rozeszły, jednak fakt faktem, cały czas jest w tej społeczności jako swojego rodzaju weteran tego multi.

ermaccer – Jego rola odznaczyła się głównie przy tworzeniu obecnego serwera z mapką Liberty City Stories. Bardzo wszechstronny modder i spec od konwertowania plików.

HARDKOR – Należy on do ludzi z „pierwszej ekipy” z początków serwera, a nawet jeszcze wcześniej, kiedy to miało to być przedsięwzięcie bardziej klanowe. Nie przypominam sobie jakiś większych problemów z nim. Godna zaufania osoba.

Theremin – Obcokrajowiec, który bardzo się z nami związał. Na tyle, że nawet trochę języka ogarnia :p Weteran Liberty Unleashed i tamtego środowiska. Obecnie częściej w VC:MP.

JarząbPL – Powiązany z nami już od długiego czasu – nie tylko w sferze serwera. Gra z nami już dosyć długo.

Cement – Stosunkowo młody, ale już z dużym stażem i wielkimi perspektywami na przyszłość. Bardzo charakterystyczna postać.

Jabu – Pomaga od strony technicznej.

Nie umniejsza to zasług innym osobom – byłym adminom czy zwykłym graczom. Im także dziękujemy za wszystko to, co przyczyniło się dla serwera.