Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja

Dostępny jest już nasz serwer na IV:MP! (w razie pytań kontakt na forum bądź naszym discordzie)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AK-47 League 2017 - Podsumowanie
05-23-2017, 11:30 PM,
AK-47 League 2017 - Podsumowanie
Dzisiejszego wieczoru zakończyła się druga edycja AK-47 League, organizowana tym razem przeze mnie. Z początku turniej zapowiadał się dobrze, jednak po jakimś czasie wypisały się trzy osoby, wzbudziło to niemałe wątpliwości co zaważyło w sumie na dalszych losach turnieju. Po dość krótkim czasie udało się ustabilizować całą organizację. Dziś miały mieć miejsce ostatnie 3 mecze, niestety nie zostały rozegrane, ponieważ zjawił się tylko Piterus, oraz ja, a że mieliśmy jedynie mecz z Vandim, który póki co ma jakiś problem z komputerem... Tak czy inaczej, po trzy punkty do obydwu tych miejsc zostały dopisane do tabeli.
W pewnym momencie, największą szansę na pierwsze miejsce miał VerC_Etti, niestety wypisał się w trakcie turnieju, podobnie jak faworyt bukmacherów Xenon. Szkoda. Całkiem dobrze za to poszło Cementowi, który zajął drugie miejsce oraz nie zapominajmy o Piterusie, osobie która pokazała grę na wysokim poziomie plasując się na trzecim miejscu.

W tym krótkim newsie pozostało mi jedynie zaprosić was do obserwowania Racing Cup organizacji Vandiego. Na ten moment jest w pewnym zawieszeniu ze względu na problemy techniczne organizatora, ale już niedługo, mam nadzieję, turniej wróci i będzie trzymać równie wysoki poziom jaki pokazał nam pierwszy wyścig.

~Dobrej nocy~           

Tabela z wynikami.
[Obrazek: Przechwyt_aqrarrr.png]

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-23-2017, 11:39 PM,
RE: AK-47 League 2017 - Podsumowanie
Na wstępnie gratulacje dla Waluty za 1 miejsce w turnieju jak i za samą organizację. Dobra robota!

Naprawdę szkoda, że tak nie wstrzeliliśmy się w nieco lepszy okres, bo na początku i ogólnie w założeniach turniej wyglądał naprawdę nieźle, jednak jak zaczęli wykruszać się zawodnicy, a dochodziły też różne inne problemy to wyszło jak wyszło. Niemniej i tak turniej jako samo przedsięwzięcie na plus. Możesz Gene jakieś karty ogarnąć za to dla trzech miejsc czy chociaż dla pierwszego miejsca.

Jak już w sumie jest w newsie czekamy na powrót Racing Cup, ale może i dobrze, że odbędzie się on z małym poślizgiem, bo przełom maja/czerwca to zawsze jest trudny czas dla VC:MP - z początkiem lipca i wakacji będzie to już szło mam nadzieję trochę w górę.

Tymczasem co, gratki jeszcze raz uczestnikom i jakby co to piszcie.

[Obrazek: sygn.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości