This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

O nas

Cześć! Miło mi cię poznać! Jesteśmy LU-DM Team, społecznością skupioną wokół (lecz nie tylko!) niszowych multiplejerów do pierwszych trójwymiarowych odsłon serii GTA. Nasze początki sięgają 2014 roku, kiedy to zupełnie z przypadku zebrało się trzech bossów (Piterus, rww i eXe^) i całkiem spontanicznie padła decyzja o zrobieniu serwera na Liberty Unleashed  (MP do GTA3), który miał być tylko prostym gamemodem i swego rodzaju odskocznią od Vice City Multiplayer, bo wielu graczy grało i znało się dużo wcześniej. Z czasem jednak projekt rozrósł się i stał się niezależnym serwerem działającym najpierw w podziemiu, a następnie na darmowym hoście. Dochodzili w międzyczasie nowi gracze(m.in. ja), część z nich ostała się ze społecznością do dziś i miała duży wkład podczas funkcjonowania naszych serwerów, inni po kilkunastu godzinach znikali i już nigdy się nie pojawiali. W międzyczasie mieliśmy kilka kluczowych momentów m.in. otwarcie serwera na VC-MP 0.4, czy zamknięcie naszego pierwszego serwera – LU-DM oraz będącym naszym swego rodzaju opus mangum – stworzenie LCS-DM, który (wybaczcie mi ten brak skromności) jest jedyny i niepowtarzalny na scenie VC-MP i przenosi świat znany z PSP na ekrany monitora. Na stan dzisiejszy jesteśmy w posiadaniu 5 serwerów, trzech stworzonych przez rww i łączących ze sobą elementy DM z RP, a także dwa stworzone przez Stoka opierające się na atakowaniu/bronieniu bazy rozmieszczonej w różnych zakątkach Liberty/Vice City.

Mimo że dzisiaj serwer LU-DM już nie istnieje to właśnie ta nazwa przyczepiła się nas i trzyma się z nami do dziś, przy czym dzisiaj używa się jej do określenia naszej społeczności, która skupia się wokół naszych serwerów i Discorda, na który serdecznie cię zapraszam. Do zobaczenia w grze/na Discordzie!

To pisałem ja, Kunio.

 


Kilka zdjęć z różnych eventów razem ze społecznością LU-DM.

LU-DM Team

LU-DM Team

LU-DM Team

LU-DM Team

LU-DM Team

LU-DM Team

LU-DM Team

LU-DM Team

LU-DM Team

LU-DM Team