This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Download VC-MP

VC-MP 0.4

Oficjalna strona projektu

Żeby pograć w VC-MP 0.4, musisz mieć system Windows XP SP3 lub nowszy – niebawem zniknie całkowicie wsparcie dla jakiegokolwiek Windowsa XP. Dodatkowo, wymagany jest Microsoft Visaul C++ Redistributable 2017 – instaluje się razem z klientem VC-MP.

Instalacja multiplayera jest bardzo prosta – nieco niżej jest filmik z całym procesem instalacyjnym. W przeciwieństwie do starszych wersji VC-MP, nie musimy instalować VC-MP 0.4 w folderze z grą. Możemy zainstalować gdzie się nam tylko podoba. Po zainstalowaniu, powinno nam pobrać ostatnią aktualizacje.

W pierwszej kolejności, zmienimy swój nick, standardowy to UnknownPlayer. Po włączeniu przeglądarki, klikamy u góry w Tools, następnie w Settings. Tam znajdziemy pole z nagłówkiem Username. Pod nagłówkiem wpisujemy swój nick. Dalej mamy ściężke do gta-vc.exe, potem hasło dla beta testerów VC-MP. Updater URL to link, z którego są ściągane pliki VC-MP, wymagane do połączenia się z serwerem. Standardowy to – http://u04.vc-mp.org jednak czasem zdarza się sytuacja, że host nie działa. Jest zapasowy link – http://u04.thijn.ovh. Będziemy informować na stronie głównej, gdyby Updater URL nie działał. Ostatni link – http://master.vc-mp.org czyli link do masterlisty (listy serwerów) w zakładce Internet.  Po skonfigurowaniu, klikamy OK.

Jedna z kolejnych zmian VC-MP 0.4, to ścieżka zapisu screenshotów (zdjęć z gry). Zdjęcia robi się klawiszem F8. A same zdjęcia zapisują się w dokumentach naszego konta WindowsGTA Vice City User FilesScreenshots czyli – C:\Users\nazwa Twojego konta\Documents\GTA Vice City User Files\Screenshots.

Jest jeszcze plik vcmp_config.txt, ale więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

W razie problemów z GTA Vice City lub VC-MP, wejdź na naszego Discorda i zapytaj na kanale #vc-dm.

Pod tą wersje posiadamy 3 aktywne serwery.

LCS-DM IP: 91.239.67.154:9999
VC-DM IP: 91.239.67.154:9998
Basemode VC IP: 91.239.67.154:8192

Pliki serwera 0.4 + Pluginy


VC-MP 0.3z R2

Opis pod 0.3z R2

Pod tą wersje mamy jeden serwer.

VC-DM Classic
VC-DM Classic IP: 91.239.67.154:5192

Serwer Squirrel Windows wymaga zainstalowanego – Microsoft Visual C++ Redistributable 2008.


VC-MP/LC-MP 0.3z

Bardzo nieaktualny multi do GTA Vice City. Nie bardzo wiem co tu więcej napisać, nie grałem w tych czasach, jednak postanowiłem odkopać tą wersję, ponieważ była do niej modyfikacja dodająca mapkę Liberty City. Dopiero niedawno miałem okazje zagrać w takim połączeniu. (VC-MP 0.3z R2 już nie wspierało LC-MP). Serwerów na tym multi nie znajdziemy, chyba że sami sobie go postawimy. Download do niego dodałem jako ciekawostka i podtrzymanie plików, zanim przepadną na zawsze.