This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Biało w Liberty City / Dodatkowe informacje

LCS-DM Winter Edition
Za oknami może niekoniecznie biało, ale w Liberty City śnieg już leży i prędko się nie roztopi. Dzisiaj, czyli od 1 grudnia, na LCS-DM zaczynamy zimowy sezon, więc wpadła też nowa, ośnieżona mapka. Minus jest taki, że przy wejściu, trzeba będzie pobrać te paręnaście MB, ale tylko jednorazowo 😉 Mam nadzieje że będzie bardziej klimatycznie, swoją drogą, na VC-MP chyba nikt nie miał całej mapy w śniegu, więc jesteśmy jedynym serwerem, który oferuje takie coś.


Napiszę też o paru innych sprawach, bo taki miałem też zamiar.
LU-DM Team na tą chwilę, skupia się na uzupełnieniu strony, jest tego trochę jeszcze, ale każdego dnia jest tego mniej. Wczoraj pracowaliśmy nad opisami administracji LU-DM, myślę że całość wygląda o wiele lepiej, niż temat „Squad” na poprzedniej stronie. Ale sam artykuł jeszcze nie jest skończony na dzień dzisiejszy. Muszę popracować nad artykułami z linkami do LU i IV-MP. Oraz dać jakieś opisy serwerów, poradniki itd… oj będzie tego sporo. Nad stylem pewnie też troszkę popracuję, mam już parę elementów, które chce zmienić i będę pewnie testował na dniach różne kombinacje.

Po stronie, planuje przygotowywać serwer pod event – „Street Shotgun League” na LU. Organizatorem będzie Waluta (i chyba ja – po raz pierwszy). Liczę, że znajdą się chętni, ja na pewno biorę udział w tym wydarzeniu. Ogólnie, mam już pół skryptu napisane, ale chce go doszlifować, myślę że po nowym roku można się spodziewać rozgrywek własnie w GTA III. Dodam tylko, że pierwszy „Shotgun League” odbył się w 2014 i organizował go Piterus i eXe^. Postaram się też nagrać jakieś pamiątkowe filmiki i zrobić parę fot. Dalszych planów na tą chwilę nie znam, ale pewnie wezmę się coś za LCS-DM, albo IV-DM. O tym wkrótce…

VC-MP. Tu się zbytnio wiele nie dzieje, chociaż tutaj bym zostawił pisanie dla Piterusa, ja nie śledzie sytuacji na pozostałych serwerach 😀 Za to wiem, co się dzieje za kurtyną devów (beka). Nic. Stormeus jak co roku, wyjebał we wrześniu, cytując kogoś „Where ia storm ?? His parents stole him or what?”. Nie ma go i pewnie jak co roku, wróci po kwietniu, albo w maju. Kewunek się na VC-MP przeniósł i roznosi jakąś chorobę po graczach, która niby pozwala crashować graczy przez lukę w kodzie sieciowym. I w sumie to tyle, możliwe że w najbliższym czasie będzie to łatane. Oby 😉

O LU nawet nie planuje pisać.

rww

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz